sobota, 27 maja 2017

Jak przelać bitcoiny na własne konto na backpage.com

Po zalogowaniu się na własne konto na backpage.com należy wybrać link "Buy Credits". Bez tego nie będziemy mogli opłacić ogłoszenia a nieopłacone ogłoszenia są prawie niewidoczne dla klientów.

W okienku u góry wpisz kwotę którą chcesz wpłacić.

Następnie kliknij na "Bitcoin" i na "Create Invoice". W rezultacie pojawi się okno które wygląda podobnie do:
Oznacza to że aby zasilić nasze konto kwotą 10 USD musimy przesłać 0.0044 bitcoinów na adres który znajduje się zaraz poniżej kwoty. Oczywiście w Twoim przypadku zarówno kwota jak i adres będą inne.

Aby móc przesłać bitcoiny na backpage.com musimy je najpierw zakupić na giełdzie. Jeśli mamy konto bankowe w Polsce polecam skorzystać z giełdy bitmarket24.pl lub bitmarket.pl Oczywiście można w tym celu wykorzystać dowolny portal. Należy stworzyć i zweryfikować konto na wybranej giełdzie.

Po założeniu konta na giełdzie bitcoinów należy przesłać dowolną kwotę w złotówkach z naszego konta bankowego na numer konta który został nam wskazany przez giełdę. Po otrzymaniu środków należy zamienić złotówki na bitcoiny i następnie przesłać bitcoiny na adres wskazany przez backpage.com (pierwszy zrzut ekranu u góry).

Aby zakupić bitcoiny klikamy na BTC/PLN, jak widać w zrzucie poniżej:
Po zamianie złotówek na bitcoiny wybieramy z górnego menu opcję "Wypłać" i "Wypłać BTC".

W rubryce "Liczba bitcoinów do wypłaty:" należy wpisać kwotę która widnieje w pierwszym zrzucie z ekranu z backpage.com.

W rubryce "Adres portfela, na który trafią wypłacone środki:" należy wpisać adres który stworzył dla Twojego konta portal backpage.com (również pierwszy górny zrzut z ekranu).

Najlepiej jest zaznaczyć okienko "pobierz prowizję z salda - nie odliczaj prowizji z kwoty przelewu", wtedy na nasze konto na backpage.com wpłynie pełna kwota którą chcemy wpłacić a prowizja zostanie odliczona z Twojego konta na bitmarket.pl

Na koniec należy nacisnąć niebieski przycisk "Wypłać Środki".Po chwili środki znajdą sie na backpage.com, możemy to potwierdzić wchodząc ponownie na opcje "Buy Credits". Stan naszego konta na backpage.com wyświetli sie w prawym górnym rogu.Teraz gdy mamy już środki na backpage.com będziemy mogli dodać ogłoszenie które będzie widoczne dla wszystkich zainteresowanych.

Przed dodaniem prawdziwego ogłoszenia polecam jednak spróbować dodać kilka próbnych ogłoszeń za darmo aby zaznajomić się z działaniem portalu backpage. Więcej na temat dodawania ogłoszeń znajduje się w artykule poniżej:
http://nycpraca.blogspot.com/2017/05/anonse.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz