sobota, 27 maja 2017

Jak przelać bitcoiny na własne konto na backpage.com

Mimo że jest możliwe umieszczenie bezpłatnego ogłoszenia na backpage.com takie ogłoszenie będzie mało widoczne dla klientów.

Niestety nie ma możliwości zapłacenia za ogłoszenie kartą lub przelewem ponieważ władze USA uznały że najstarsza profesja świata jest zjawiskiem wielce niemoralnym i zasługuje na potępienie. To że ci sami ludzie którzy wydają takie zakazy niejednokrotnie sami korzystają z usług prostytutek już niema znaczenia.

W rezultacie musimy użyć nowej formy dokonywania płatności jaką są bitcoiny lub jeszcze lepiej litecoiny (gdy użyjemy tych ostatnich to dostaniemy 15% bonus na backpage).

W wielkim skrócie musimy zarejestrować się na portalu który umożliwia zakup bitcoinów lub litecoinów, np bitmarket24.pl

Następnie należy zasilić nasze konto na tymże portalu przelewem z własnego konta bankowego. Jeśli zasilimy nasze konto z konta należącego do innej osoby środki zostaną zwrócone do nadawcy.

Po zasileniu konta należy wymienić złotówki na litecoiny.

Następnie należy zalogować się na własne konto na backpage.com i stworzyć adres litecoinów który pozwoli nam na zasilanie naszego konta. Opcja ta znajduje się pod "Buy Credits", "Bitcoin", "LiteCoin", "Deposit".

Po stworzeniu adresu wracamy na bitmarket24.pl i wysyłamy litecoiny na adres który stworzyliśmy.

Rejestracja nowego konta na backpage.com oraz na bitmarket24.pl jest widoczna na filmie poniżej. Film ten również pokazuje jak przelać środki na bitmarket oraz jak stworzyć adres litecoinów służący do zasilania naszego konta na backpage.


Po chwili środki znajdą sie na backpage.com, możemy to potwierdzić wchodząc ponownie na opcje "Buy Credits". Stan naszego konta na backpage.com wyświetli sie w prawym górnym rogu.Teraz gdy mamy już środki na backpage.com będziemy mogli dodać ogłoszenie które będzie widoczne dla wszystkich zainteresowanych.

Przed dodaniem prawdziwego ogłoszenia polecam jednak spróbować dodać kilka próbnych ogłoszeń za darmo aby zaznajomić się z działaniem portalu backpage. Więcej na temat dodawania ogłoszeń znajduje się w artykule poniżej:
http://nycpraca.blogspot.com/2017/05/anonse.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz