sobota, 27 maja 2017

Jak umieścić nowe ogłoszenie na backpage.com

Aby dodać nowe ogłoszenie na backpage.com potrzeba najpierw założyć własne konto na tym portalu. Należy wejść na https://my.backpage.com i nacisnąć link "Sign up for an account". Po podaniu maila i wpisaniu hasła należy aktywować swoje nowe konto używając linku który dostaliśmy w mailu.

Aby dodać ogłoszenie musimy zacząć od wyboru lokalizacji:

Gdy chcemy dodać ogłoszenie we wschodniej części metropolii nowojorskiej wybieramy lokalizację
"United States", "New York", a następnie jedną z dzielnic lub przylegających okolic:
Manhattan, Brooklyn, Queens, Staten Island, Bronx lub Westchester.


Aby dodać ogłoszenie w zachodniej części metropolii (która znajduje się po przeciwnej stronie rzeki Hudson) należy wybrać:
"United States", "New Jersey", "North Jersey."

Po wybraniu lokalizacji należy kliknąć na "Post Ad", wybieramy kategorię "dating", podkategorię "women seeking men", lokalizację "North Jersey" lub jedną z dzielnic Nowego Jorku, w zależności czy wybraliśmy na początku NY czy NJ.

Następnie należy wybrać bardziej dokładną lokalizacje, np dla North Jersey będzie to "Paterson" lub "Hoboken / Union City" a dla Nowego Jorku mamy do wyboru:
Manhattan, Brooklyn, Queens, Staten Island, Bronx lub Westchester.

Niektóre gęsto zaludnione dzielnice wymagają aby jeszcze bardziej precyzyjnie określić położenie, np na Manhattanie można wybrać:
Downtown, East Side, Midtown East, Midtown West, Upper Manhattan, West Side

Następnie należy kliknąć "Continue" i znajdziemy się na stronie gdzie będzie można umieścić ogłoszenie wraz ze zdjęciami.

Od niedawna już niema możliwości dodawania bezpłatnych ogłoszeń. Również ceny ogłoszeń znacznie wzrosły.

Od niedawna wymagany jest link do jednego z portali społecznościowych.

Wstawiając nowe ogłoszenie nie należy zaznaczać opcji "Move to the top" bo po opłaceniu ogłoszenia i tak zostanie umieszczone na topie.


Klikamy na "Continue" na dole ekranu po czym nasze ogłoszenie można będzie obejrzeć przed dodaniem:Teraz klikamy na "Place Ad Now" i na następnym ekranie będziemy musieli opłacić ogłoszenie. Wtedy zakładając że już mamy środki na naszym koncie backpage należy wybrać opcję "Pay Now with Credits". Jeśli jeszcze nie przelaliśmy środków na nasze konto na backpage należy się zapoznać z artykułem na http://nycpraca.blogspot.com/2017/05/bitcoiny.html


PODBIJANIE OGŁOSZEŃ

Po dodaniu ogłoszenie będzie się przez jakiś czas utrzymywało na topie ale po jakimś czasie spadnie na dalsze strony. Aby odnowić ogłoszenie logujemy się na nasze konto na backpage, przy ogłoszeniu które chcemy odnowić po prawej stronie ekranu klikamy na link "Manage Ad", następnie klikamy na link "Move your ad to the top of the listing". Można to robić nie częściej niż co godzinę ale zwykle nie ma potrzeby tego robić częściej niż co 2-3 godziny.

Teraz jest bardzo ważne aby tylko zaznaczyć opcję "For $5.00, your post will be moved to the top of the listings." a nie opcję która jest poniżej i jest droższa i bardziej niekorzystna. Zobacz na zrzut ekranu:


W następnym kroku musimy zapłacić za ogłoszenie. Odbywa się to dokładnie tak samo jak w przypadku umieszczenia nowego ogłoszenia.


Backpage się szybko zmienia i prawdopodobnie po kilku tygodniach lub miesiącach kroki opisane w tym artykule zmienią się.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz